TRIATHLON | Kraków-Tyniec

MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL CROSSTRIATHLONU 2016
Kraków–Tyniec, 16-17 lipca 2016

PATRONI:

Polski Związek Triathlonu Kraków Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej

AKTUALNOŚCI / ARTYKUŁY

Sponsorzy & Partnerzy

Kochani! Przedstawiamy Wam tych, bez których organizacja Międzynarodowego Festiwalu Triathlonu Tyniec 2015 byłaby niemożliwa. Nasi sponsorzy i partnerzy, którzy uczestniczą wraz z nami w przygotowaniach i fundują: nagrody, pakiety startowe, pełnią funkcję naszych „mecenasów”.

Bikershop

Głównym sponsorem sierpniowego wydarzenia jest – ponownie – sklep Bikershop (ul. Czarnowiejska 6), któremu dziękujemy w tym miejscu szczególnie, a Was zapraszamy do zapoznania się z filarami naszego przedsięwzięcia! Nasz główny sponsor i partner, dzięki któremu pakiety startowe dla zawodników i uczestników naszego wydarzenia składają się tylko z profesjonalnych akcesoriów. Bikershop wspiera nas od samego początku – od momentu, kiedy urodziła się w naszych głowach idea crosstriathlonu w Tyńcu.

Zapraszamy do odwiedzenia sklepu Bikershop 🙂 !  Oficjalna strona internetowa sklepu: www.bikershop.pl

1425681_669234156441659_97605311_n

 

Bike Concept Store

sklep internetowy z najlepszymi akcesoriami dla sportowców dziedzin wszelakich w ofercie którego znajdują się najlepszej jakości rowery, pianki neoprenowe, akcesoria, narzędzia, odzież sportowa dla aktywnych dorosłych oraz dzieci. Profesjonalny sklep dla każdego sportowca.

Oficjalna strona internetowa sklepu: www.bikecs.com

1393674_238270562997123_1578210640_n

 

Tarasy Tynieckie

Wyjątkowe miejsce na mapie Krakowa i Tyńca. Restauracja kryjąca w sobie różnorodne tarasy i zakątki, jednocześnie BIURO ZAWODÓW podczas zeszłorocznych Mistrzostw Polski Crosstriathlon. Tarasy zapraszają do skosztowania dostosowanego do pór roku menu, zapraszają zarówno turystów, sportowców jak i pielgrzymów z każdego zakątka świata.

384774_115806528540589_1858069163_n

 

OLIMP Sport Nutrition

Olimp

Firma OLIMP wspierała nas również podczas zeszłorocznych Mistrzostw Polski, współpracujemy także w tym roku, a dzięki Olimp Sport Nutrition  możliwe jest przygotowanie pakietów startowych dla zawodników wszystkich klasyfikacji i imprez towarzyszących. Olimp jest marką, która nieprzerwanie od 20 lat istnieje na rynku odżywek i suplementów dla sportowców trenujących sporty wyczynowe i siłowe.

Oficjalna strona marki: http://www.olimp-supplements.com/

 

CAMARO – lider w produkcji najlepszej jakości pianek triathlonowych oraz sprzętu sportowego przeznaczonego do nurkowania i pływania. Cel? Wspieranie najsilniejszych osobowości, a poprzez sport i akcesoria sportowe udowadnianie, że nie ma rzeczy niemożliwych, a granicę są po to, aby je przekraczać. Markę CAMARO budują najlepsi specjaliści, a profesjonalizm produktów potwierdzają najlepsi sportowcy.

camaro

Oficjalna strona: http://www.camaro.at/

 Bieg Wadowicki

Organizatorami Biegu Wadowickiego jest Fundacja Święty Uśmiechnięty, której celem jest  wspieranie rozwoju dzieci i młodzieży w dziedzinie: sportu, rekreacji, edukacji i duchowości, w wierze katolickiej w szczególności w kontekście nauczania świętych – Jana Pawła II, Ojca Pio i Jana Bosko. Drugim z organizatorów jest Klub Biegacza „Endorfiny” (Wadowice). Trasa biegu liczy 10 km, a każdy z uczestników w pakiecie startowym otrzyma to, co najpiękniej z Wadowicami nam się kojarzy czyli… kremówkę! Zachęcamy do udziału w biegu.

bieg wadowicki

Oficjalna strona wydarzenia: www.http://biegwadowicki.pl

 ORTEO

Sklep medyczny orteo.pl działający nieprzerwanie od 2005 roku realizuje zaopatrzenie w sprzęt rehabilitacyjny oraz ortopedyczny. Nasz zespół pomaga pacjentom, osobom czynnie uprawiającym sport oraz pół-profesjonalistom w doborze odpowiednich rozwiązań mających na celu pełen powrót do sprawności fizycznej. Oferowane przez nasz produkty zgłoszone są do refundacji przez narodowy fundusz zdrowia co daje możliwość uzyskania zwolnienia z pełnej lub częściowej odpłatności. Zapewniamy pełen zakres sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego wiodących producentów, stawiając na bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Internetowy sklep medyczny prowadzony w ramach domeny orteo.pl daje możliwość skompletowania produktów oraz szybkiej realizacji i dostawy pod odpowiedni adres klienta. Dzięki współpracy z rehabilitantami i fizjoterapeutami posiadamy bogate doświadczenie w doborze ortopedii i rehabilitacji wykorzystywanej w codziennym życiu jak i wyczynowym sporcie.

2

 

Oficjalna strona: http://www.orteo.pl

BUDMET Kraków

Zapraszamy firmy oraz klientów indywidualnych do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy bogaty asortyment materiałów budowlanych i metalowych. Pomagamy na każdym etapie budowy. Służymy doświadczeniem i fachową poradą w doborze materiałów do budowy i wykończenia. Współpracujemy również z lokalnymi wykonawcami, dzięki czemu tworzymy atrakcyjne pakiety obejmujące nie tylko dostarczenie materiałów budowlanych, ale również realizację inwestycji.

budmet logo

Oficjalna strona: http://www.budmet.com

NOKIA

…for a world in motion

Nokia jest światowym ekspertem w dziedzinie mobilnej transmisji szerokopasmowej.
Działamy w czołówce każdej generacji technologii mobilnych, od pierwszego połączenia nawiązanego w sieci GSM, po pierwsze połączenie w sieci LTE.  Nokia inwestuje w technologie umożliwiające komunikowanie się miliardów urządzeń na całym świecie. Odkąd Nokia sprzedała firmie Microsoft dział Devices and Services, odpowiedzialny za produkcję telefonów komórkowych, działalność Nokii skupia się na trzech obszarach biznesowych: oprogramowanie, sprzęt oraz usługi dla infrastruktury sieciowej, które dostarczane są poprzez dział Nokia Networks, inteligentne systemy lokalizacyjne, dostarczane przez HERE, rozwój zaawansowanych technologii i ich licencjonowanie, którymi zajmuje się dział Nokia Technologies.

NOKIA

Oficjalna strona: http://www.nokiakrakow.pl/

 

xTRI

xtri

Miło nam poinformować, iż patronem wśród mediów, wspierających sierpniowe wydarzenia w Tyńcu – Międzynarodowy Festiwal Cross triathlonu oraz imprezy mu towarzyszące jest portal xTRI.pl – Extra Dawka Triathlonu. Dziękujemy ekipie xTRI za pomoc i wsparcie, a państwa zapraszamy na stronę naszeo partnera xtri.pl, gdzie znajdziecie wszystkie niezbędne i najciekawsze informacje o krajowych i światowych imprezach triathlonowych, sprzęcie i treningu. Nie ukryje się przed Wami żadna ważna i ciekawa impreza!

Oficjalna strona: http://xtri.pl/

bikeBOARD, Triathlonmagazyn rowerowy i obecnie jedyny w Polsce periodyk dla rowerzystów ukazujący się nieprzerwanie do 1996 roku. Co miesiąc dostarcza na rynek 25 000 egz. czasopisma poświęconego tematyce rowerowej w szerokim znaczeniu tego słowa.

bike board

unnamed

Oficjalna strona: http://magazyntriathlon.pl/ http://bikeboard.pl/

 

Krakowska Fabryka Zdrowia – to miejsce powstałe z myślą o osobach, które chcą skorzystać z nowoczesnych oraz profesjonalnych metod fizjoterapii. Gabinet zapewnia dostęp do usług na najwyższym poziomie, a zespół specjalistów otacza każdego pacjenta fachową i kompleksową opieką. Uzupełnieniem szerokiego programu rehabilitacji są wykonywane przez nas zabiegi fizykalne. Wykonywane są na miejscu w bogato wyposażonym gabinecie z najnowszymi sprzętami.

10590568_924220527603596_6528010052476412779_n

 

Oficjalna strona: http://www.reha-kfz.pl/

 TREND GLASS

indeks

 

 

Oficjalna strona: http://www.trendglass.pl/

Skarpetki kompresyjne ROYAL BAY® Classic – sportowe produkty uciskowe

 

royalbbay1

Oficjalna strona:http://www.royalbay.eu/pl/royal-bay-classic-skarpetki.html

CAMARO

FERRO S.A. – technika sanitarna, instalacyjna i grzewcza

logo_ferro

 

 

Oficjalna strona: http://www.ferro.pl/

RTF.PL – portal poświęcony treningom, bieganiu, odżywianiu.

11401359_1459759057652038_99551795577826593_n

Oficjalna strona: www.rtf.pl

TRI-fun.pl – portal z pasją, dla ludzi z pasją

trifunOficjalna strona: http://tri-fun.pl/

ZOOT

130904_Zoot-Sports-logo-new

Oficjalna strona: http://zootsports.com/

EURO-POL S.A. – firma handlowo-usługowa

3559778_orig

Oficjalna strona: http://www.europol-krakow.pl/

Cukiernia Galicyjska (ul. Juliusza Lea 5a)

11149240_530143587124020_3510288476767521846_n

RASO to najnowsza polska firma zajmująca się produkcją i dystrybucją PROFESJONALNEJ ODZIEŻY SPORTOWEJ.

raso

Oficjalna strona: http://rasowear.com/

Wszystkim Sponsorom dziękujemy za współpracę i partnerstwo!
Stowarzyszenie Sport Bez Barier