TRIATHLON | Kraków-Tyniec

MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL CROSSTRIATHLONU 2016
Kraków–Tyniec, 16-17 lipca 2016

PATRONI:

Polski Związek Triathlonu Kraków Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej

AKTUALNOŚCI / ARTYKUŁY

Słów kilka o… głównych sponsorach MFT Kraków-Tyniec 2015!

Nokia jest światowym ekspertem w dziedzinie mobilnej transmisji szerokopasmowej. Działamy w czołówce każdej generacji technologii mobilnych, od pierwszego połączenia nawiązanego w sieci GSM, po pierwsze połączenie w sieci LTE. CAMARO – lider w produkcji najlepszej jakości pianek triathlonowych oraz sprzętu sportowego przeznaczonego do nurkowania i pływania. Cel? Wspieranie najsilniejszych osobowości, a poprzez sport i akcesoria […]

Nokia jest światowym ekspertem w dziedzinie mobilnej transmisji szerokopasmowej. Działamy w czołówce każdej generacji technologii mobilnych, od pierwszego połączenia nawiązanego w sieci GSM, po pierwsze połączenie w sieci LTE.
NOKIA

CAMARO – lider w produkcji najlepszej jakości pianek triathlonowych oraz sprzętu sportowego przeznaczonego do nurkowania i pływania. Cel? Wspieranie najsilniejszych osobowości, a poprzez sport i akcesoria sportowe udowadnianie, że nie ma rzeczy niemożliwych, a granicę są po to, aby je przekraczać. Markę CAMARO budują najlepsi specjaliści, a profesjonalizm produktów potwierdzają najlepsi sportowcy.

camaro

www.camaro.at

BIKERSHOP  to firma specjalizująca się w sprzedaży sprzętu sportowego, produkowanego przez najlepszych producentów rowerowych, narciarskich, snowboardowych oraz triathlonowych. Na rynku jesteśmy obecni od 1991 roku, a nasze produkty kolportujemy na teren całej Polski, jak również za granicę

1425681_669234156441659_97605311_n
DECATHLON Zakopianka – Sport dla wszystkich . To zobowiązanie, które od samego początku Decathlon składa swoim klientom. Mieszcząc wszystkie sporty pod jednym dachem, nasza firma od samego początku dąży do tego, by uczynić sport jeszcze bardziej dostępnym dla każdego. Oprócz szerokiej gamy produktów, Decathlon oferuje również liczne usługi ułatwiające uprawianie sportu, tj. serwis sportowy, zakupy na raty czy karty podarunkowe.

Decathlon_Zakopianka.logoF
TARASY TYNIECKIE – Restauracja i Kawiarnia „Tarasy Tynieckie” powstały jako owoc marzeń właścicieli, którzy inspirowani wieloma podróżami po różnych zakątkach świata, postanowili zrealizować własny pomysł na rodzinne spędzenie czasu, łącząc niezwykłą przyrodę z doskonałą kuchnią, swobodą i wypoczynkiem. Wyjątkowe tarasy, wyjątkowe miejsce i tylko najlepsze jedzenie!

384774_115806528540589_1858069163_n
SPORT INNOWACJE to zespół ludzi, dla których zdrowy tryb życia jest prawdziwą pasją. Nasz zespół tworzą: doświadczeni trenerzy wielu dyscyplin, wykwalifikowani dietetycy oraz skuteczni fizjoterapeuci. Co najważniejsze – jesteśmy do Twojej dyspozycji! Trenerzy SportuInnowacje pomogą Ci obrać cel i wyznaczą drogę do niego 🙂

3

 

EURO-POL– firma handlowo-usługowa – lider w sprzedaży olejów technicznych, zlokalizowana przy ul. Cystersów 21 w Krakowie.

3559778_orig