TRIATHLON | Kraków-Tyniec

MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL CROSSTRIATHLONU 2016
Kraków–Tyniec, 16-17 lipca 2016

PATRONI:

Polski Związek Triathlonu Kraków Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej

AKTUALNOŚCI / ARTYKUŁY

Rozdajemy nagrody!

Wśród zawodników MFT rozlosowany zostanie strój tri przygotowany przez firmę RASO, który zawodnik będzie mógł spersonalizować i stworzyć jedyny i niepowtarzalny dla siebie strój! Raso to najnowsza polska firma zajmująca się produkcją i dystrybucją PROFESJONALNEJ ODZIEŻY SPORTOWEJ.  Powstała w 2014 roku jako odpowiedź na oczekiwania sportowców spragnionych nowości, świeżości  i przede wszystkim wysokiej jakości. Dzięki […]

Wśród zawodników MFT rozlosowany zostanie strój tri przygotowany przez firmę RASO, który zawodnik będzie mógł spersonalizować i stworzyć jedyny i niepowtarzalny dla siebie strój!

Raso to najnowsza polska firma zajmująca się produkcją i dystrybucją PROFESJONALNEJ ODZIEŻY SPORTOWEJ.  Powstała w 2014 roku jako odpowiedź na oczekiwania sportowców spragnionych nowości, świeżości  i przede wszystkim wysokiej jakości. Dzięki firmie RASO możliwe było powstanie naszej kolekcji strojów sportowych Aktywnej Strony Życia, do których zakupu serdecznie zapraszamy!

Oprócz tego Raso wychodzi naprzeciw potrzebom klubów sportowych, zespołów czy stowarzyszeń. Kreatywny zespół tworzy dla nich odzież na miarę ich potrzeb. Dla osób głodnych czegoś więcej opracowywane są indywidualne projekty, z własną i niepowtarzalną grafiką.

raso

Marka Raso stawia na materiały najwyższej jakości, pochodzące z samego serca światowego kolarstwa. Są one starannie dobierane do poszczególnych strojów.