TRIATHLON | Kraków-Tyniec

MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL CROSSTRIATHLONU 2016
Kraków–Tyniec, 16-17 lipca 2016

PATRONI:

Polski Związek Triathlonu Kraków Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej

AKTUALNOŚCI / ARTYKUŁY

RTF.PL – patron medialny Międzynarodowego Festiwalu Cross triathlonu

Miło nam poinformować, że nasze wydarzenie objął patronatem medialnym portal RTF.PL czyli… running, training, fitness – a wszystko to, co tygryski lubią najbardziej możecie odnaleźć w jednym miejscu! Właścicielem portalu jest Piotr i Daria Zabiegaj – ludzie, których domeną jest aktywność, wiedza i ciągłe doskonalenie. Piotr oprócz tego jest współzałożycielem krakowskiej grupy biegowej Husaria Race […]

Miło nam poinformować, że nasze wydarzenie objął patronatem medialnym portal RTF.PL czyli… running, training, fitness – a wszystko to, co tygryski lubią najbardziej możecie odnaleźć w jednym miejscu! Właścicielem portalu jest Piotr i Daria Zabiegaj – ludzie, których domeną jest aktywność, wiedza i ciągłe doskonalenie. Piotr oprócz tego jest współzałożycielem krakowskiej grupy biegowej Husaria Race Team, która zdobywa sukcesy na kolejnych zawodach biegowych różnego typu, zrzeszając pozytywnie zakręconych, głodnych wrażeń uczestników.

11401359_1459759057652038_99551795577826593_n

Na portalu rtf.pl odnajdziecie całą masę artykułów o bieganiu, diecie, treningu, fizjoterapii. Przeczytacie wywiady z nietuzinkowymi ludźmi, którzy opowiadają o swojej pracy, pasji, doświadczeniu. Dzielą się oni radami i osiągnięciami, zapraszają do wspaniałej przygody jaką niewątpliwie jest sport. Sport przez duże S! Na stronie znajdziecie również harmonogram imprez sportowych (w tym biegowych zwłaszcza) w całej Polsce, a w razie zwątpienia – szukajcie tam swojej motywacji. Zapraszamy Was na www.rtf.pl, a podczas zawodów w Tyńcu… nie uciekajcie przed fotoreporterami i dziennikarzami naszego partnera!

Do zobaczenia!