TRIATHLON | Kraków-Tyniec

MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL CROSSTRIATHLONU 2016
Kraków–Tyniec, 16-17 lipca 2016

PATRONI:

Polski Związek Triathlonu Kraków Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej

Baza noclegowa

W lipcowy weekend przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcji. Oczywiście gwoździem programu jest Międzynarodowy Festiwal Cross triathlonu, a towarzyszy mu równie sportowa i emocjonująca impreza – bieg cross na dystansie 6 i 12 km oraz wyścig MTB. Oprócz tego, w programie czeka na Państwa oferta kulinarna, konkursy i strefa zabawy dla dzieci, ścieżki rowerowe, spacerowe oraz […]

W lipcowy weekend przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcji. Oczywiście gwoździem programu jest Międzynarodowy Festiwal Cross triathlonu, a towarzyszy mu równie sportowa i emocjonująca impreza – bieg cross na dystansie 6 i 12 km oraz wyścig MTB. Oprócz tego, w programie czeka na Państwa oferta kulinarna, konkursy i strefa zabawy dla dzieci, ścieżki rowerowe, spacerowe oraz ścianki wspinaczkowe, które oferuje restauracja oraz ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy Tarasy Tynieckie.

Hotel Fero – kompleksowo wyposażony obiekt kategorii trzech gwiazdek. Gościom oferuje się pokoje jedno bądź dwuosobowe oraz apartamenty, małą i dużą restaurację z wejściem do ogrodu z fontanną, alejkami i ławkami. Na terenie hotelu można korzystać z Internetu, drink baru – a całość zdobią luksusowe wykończone wnętrza.

Strona internetowa: http://www.fero.krakow.pl/

Na hasło: triathlon krakow czekają na naszych gości atrakcyjne zniżki!

Zapraszamy – zostańcie z nami dłużej!

Rezerwacje / zapytanie proszę kierować bezpośrednio do mnie na adres recepcja@fero.krakow.pl.

fero-slajd1