TRIATHLON | Kraków-Tyniec

MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL CROSSTRIATHLONU 2016
Kraków–Tyniec, 16-17 lipca 2016

PATRONI:

Polski Związek Triathlonu Kraków Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej

Plany treningowe

Oczekujesz efektów, a nie wiesz jak przeprowadzić trening? Jeśli nie wiesz jak przeprowadzić trening, który pozwoli Ci uzyskać wymarzone efekty — zgłoś się do nas. Oferujemy szerokie spektrum treningowe nastawione na cele, które chcesz osiągnąć — między innymi plany biegowe, pływackie, triathlonowe. Pamiętamy, jak ważna jest technika, która sprawi, że oprócz radości z treningów i […]

Oczekujesz efektów, a nie wiesz jak przeprowadzić trening?

Jeśli nie wiesz jak przeprowadzić trening, który pozwoli Ci uzyskać wymarzone efekty — zgłoś się do nas. Oferujemy szerokie spektrum treningowe nastawione na cele, które chcesz osiągnąć — między innymi plany biegowe, pływackie, triathlonowe.

Pamiętamy, jak ważna jest technika, która sprawi, że oprócz radości z treningów i dawki hormonów szczęścia, zaczniesz osiągać efekty. Z pomocą wykwalifikowanej kadry trenerskiej możesz stracić nadmiar zbędnych kilogramów i zyskać pewność szybszego pojawienia się na mecie. Oferujemy również treningi, które przygotują was do startu w Mistrzostwach Polski Cross Triathlon, Mistrzostwach Duathlon oraz innego rodzaju zawodów sportowych — nasi trenerzy zajmują się tymi dziedzinami sportu od wielu lat, posiadając tym samym świetne zaplecze merytoryczne, a przede wszystkim doświadczenie praktyczne. Jako trenerzy i uczestnicy zawodów o profilu triathlonowym doskonale wiedzą co robić, aby poświęcony na treningi czas i energia stały się owocne, a dystans pomiędzy tobą, a twoimi słabymi stronami stale się skracał. Pochwalić się mogą również dyplomem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, osiągniętymi przez siebie wynikami, jak również wynikami swoich podopiecznych. Ci drudzy mówią — często nie jest łatwo, zawsze jednak — skutecznie. Zapraszamy!

PS. Bonus w postaci dawki motywacji i zaangażowania ze strony naszych dzielnych trenerów — zapewniony!