TRIATHLON | Kraków-Tyniec

MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL CROSSTRIATHLONU 2016
Kraków–Tyniec, 16-17 lipca 2016

PATRONI:

Polski Związek Triathlonu Kraków Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej

Plany żywieniowe

JESTEŚ TYM, CO JESZ! — zdecyduj z nami kim będziesz Oferujemy możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji dietetycznych wraz z przygotowaniem planów żywieniowych i diet – wszystko pod czujnym okiem naszego wykwalifikowanego dietetyka, współpracującego z kadrą trenerską. W ofercie znajdują się plany żywieniowe, dostosowane do odbywanych treningów, poziomu podejmowanej aktywności fizycznej, dolegliwości zdrowotnych, a przede wszystkim […]

JESTEŚ TYM, CO JESZ! — zdecyduj z nami kim będziesz

Oferujemy możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji dietetycznych wraz z przygotowaniem planów żywieniowych i diet – wszystko pod czujnym okiem naszego wykwalifikowanego dietetyka, współpracującego z kadrą trenerską. W ofercie znajdują się plany żywieniowe, dostosowane do odbywanych treningów, poziomu podejmowanej aktywności fizycznej, dolegliwości zdrowotnych, a przede wszystkim tego, co chcesz osiągnąć.

Warto wiedzieć, że to właśnie dieta – odpowiednio skomponowana – stanowi 70% powodzenia. Jeśli trenujesz musisz pamiętać o dostarczaniu organizmowi odpowiednich racji składników odżywczych i witamin. Nie zgaduj – po prostu zapytaj. Zapewniamy stały kontakt z dietetykiem, który odpowie na każde pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości żywieniowe.